مالیخولیای محبوب من

این کتاب از هشت داستان تشکیل شده که سومین کتاب بهاره رهنماست. کتابهای قبلی این نویسنده " چهار چهارشنبه و یک کلاه گیس " و " ماه هفت شب " است.

اولین داستان این مجموعه ، داستان " اردک زرد "  روایتی ست از دختر و پسری جوان که برای اولین بار یکدیگر را در یک رستوران می‌بینند و تصمیم می گیرند شانسشان را امتحان کنند.

 " اردک زرد "، " چشم‌هایی که مال توست " ، " فلامینگو "،  " اعترافات یک عشق "،  " عروس شماره 2 "، " باد می آید با بوی تو "،  " مالیخولیای محبوب من " و  "این تابستان فراموشت کردم " عنوان داستان‌های این مجموعه هستند که از خواندن هر داستان لذت خواهید برد...

" مالیخولیای محبوب من " در مدت زمانی کمتر از یک ‌ماه به چاپ سوم رسیده جز کتابهایی ست که بسیار دوستش خواهید داشت...

 

هنوز چشم باز نکرده ام که یاد لعنتی تو باز می آید توی سرم.مدت هاست که شده ای اولین فکر هر صبحم و آخرین فکر هر شبم. قبلا هم توی فکرم بودی حتی وقتی هنوز این جا بودی اما حالا این فکر کردن ناجور شده، دکتر فکر کردن به تو را برایم قدغن کرده، قدغن را او تعیین کرده اما برای خودش کرده مگر فکر نکردن به تو به سادگی نرفتن توی خیابان ورود ممنوع ست؟...بعد از آن روز هر جا، هر زوج جوانی را که می دیدم دوست داشتم بروم به دختر یا زنه بگویم "ببین این اگه بذاره بره تو بدبختی ها! این یارو مرده، خصلتشه زود یادش میره اما تو پدرت درمیاد پس لطفا همه حرفاشو باور نکن"..." مالیخولیای محبوب من __ بهاره رهنما / انتشارات نگاه "

 
 
 
/ 1 نظر / 54 بازدید
النا.ع

واااااااااااااااااااااااااااااااااای این محشر بوووود.... من نمیدونم الان باید چه جوری تشکر کنم! یه دو ساعتی هست که از جلوی لپ تاپم تکون نخوردم!! :)